SKS Unia Swarzędz - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Obóz sportowy Ustka 2013

Cali i zdrowi przyjechaliśmy  z kolejnego obozu na który  tym razem udaliśmy się do Ustki . Obóz zaliczamy do udanych, boiska dobrze przygotowane , pogoda dopisała i obyło się bez kontuzji. Na zgrupowaniu rozegraliśmy 3 mecze kontrolne zaliczając 2 zwycięstwa i 1 porażkę . W pierwszym meczu wygraliśmy 2:1 z MKS Trzemeszno po bramkach Pawła(asysta Nowika) i Patryka(Mila). W drugim spotkaniu przegraliśmy 1:0 z Polonią Środa Wlkp 2002 w meczu który powinniśmy zdecydowanie wygrać ale jak to w piłce bywa nie wykorzystane sytuacje  często się mszczą i tak było tym razem. W ostatnim sparingu wygraliśmy 4:1 z Rozwojem Katowice po bramkach : Antka(Pitbul), Pitbula(Nowika), Czarneki(Mila) i Mili (Buzia). Był to zdecydowanie najlepszy mecz w naszym wykonaniu i pochwała należy się całej drużynie. ,,Królem " rozruchów został Antek(Georgo) który codziennie dzielnie wstawał i biegał z trenerem a tuż za nim  Patryk który nie zaliczył tylko ostatniego rozruchu ze względu na ból mięśni.  Po tygodniu pracy  wracamy gotowi i zmobilizowani do walki o upragnioną Ligę Mistrzowską. Przed ligą (cały czas czekamy na rywali) zagramy 3 sparingi oraz turniej w Barlinku gdzie rywalizować będziemy m.in. z Pogonią Szczecin, Wartą Poznań ,Zagłębiem Lubin.   psJak .Ktoś chce zdjęcia z obozu niech przyniesie na trening pendrive i trener mu zgra (około 300 zdjęć).

Dobiegniew CUP
Ładowanie...

pon.

Strzelcy bramek i asysty